МАТУРСКО ВЕЧЕ У ДОМУ ''ЈЕЛИЦА МИЛОВАНОВИЋ''
21.May 2024 - Dom učenika srednjih škola Jelica Milovanović

Незаборавна прослава за наше матуранте

Дан Дома
21.May 2024 - Dom učenika srednjih škola Jelica Milovanović

Дана 21. маја прославили смо Дан нашег Дома у свечаној сали Дечијег културног центра заједно са колегама и пријатељима из других домова како Београда тако и широм Србије, бројним сарадницима из локалне заједнице и колегама из школа.

Наградни излет за ученике
22.May 2024 - Dom učenika srednjih škola Jelica Milovanović

И ове школске године организован је наградни излет за ученике који су били активни у секцијама и разним другим активностима које наш дом организује. Ученици су имали прилику да обиђу Ваљево и посете његове културне знаменитости.

26. Републички спортски сусрети домова ученика средњих школа
17.May 2024 - Dom učenika srednjih škola Jelica Milovanović

У периоду од 17. до 19. маја 2024. године организовани су 26. Републички спортски сусрети домова ученика средњих школа. Овогодишњи домаћин био је Дом ученика средњих школа Суботица.

10.Jun 2024 - Dom učenika srednjih škola Jelica Milovanović

У периоду од 10. до 12. маја 2024. године организовани су 26. Републички сусрети домова ученика средњих школа у културно – уметничком стваралаштву. Oвогодишњи домаћин био је Дом ученика средњих школа „Бранково коло“ из Новог Сада.